Würth Nederland B.V.


Sterrenbeeld 35
5215 MK 'S-HERTOGENBOSCH

Klik hier voor de routebeschrijving

Postadres
Postbus 344
5201 AH 'S-HERTOGENBOSCH

tel:073-6291911
email:info@wurth.nl
web:http://www.wurth.nl



Contactpersoon

Verum contactpersoon
Dhr. Richard van Noord


  • Omschrijving
  • Leverancier van bevestigingsmaterialen, gereedschappen, en montagetechnieken
  • Type bedrijf
  • Handelaar
  • Bijzonderheden
  • Assortiment van 125.000 artikelen
  • 34 Würth shops in Nederland

  • 0-9
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z

A

  • AdBlue
  • Assy

E

  • Ecofast

F

  • Firstec

G

  • Grass

M

  • Master
  • Modyf

O

  • Orsy
  • Orsy mobil

W

  • WOW!
  • Wüpofast
  • Würth

Z

  • Zebra

Würth Shop Deventer
Hanzeweg 24
7418 AT Deventer

tel.
0570- 507 000
email
deventer@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Amersfoort
Nijverheidsweg Noord 94D
3812 PN Amersfoort

tel.
033-2583150
fax
-
email
amersfoort@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Würth Shop Leiden
Rooseveltstraat 82
2321 BM Leiden

tel.
071- 3016140
email
leiden@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Würth Shop Sittard
Doctor Nolenslaan 149
6136 GM Sittard

tel.
046- 423 3160
fax
046- 423 3161
email
sittard-geleen@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Wateringen
's-Gravezandseweg 10
2291 PE Wateringen

tel.
073-6291911
fax
-
email
wateringen@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Amsterdam-Arena
Hoogoorddreef 80
1101 BG Amsterdam-Zuidoost

tel.
020-3659879
fax
020-3659869
email
amsterdam@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Amsterdam-Haven
Plotterstraat 18-20
1033 RX Amsterdam-Noord

tel.
020-3371005
fax
020-4923992
email
shopadam@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Apeldoorn-Stadhoudersmolen
Stadhoudersmolenweg 74
7317 AW Apeldoorn

tel.
055-3016143
fax
055-5213584
email
apeldoorn.stadhouders-molen@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Barneveld-Harselaar
Harselaarseweg 92
3771 MB Barneveld

tel.
0342-435829
fax
0342-423278
email
barneveld.harselaar@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Breda
Konijnenberg 47A
4825 BC Breda

tel.
076 5320350
email
breda@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Dordrecht-Dordtse Kil III
Toermalijnring 300
3316 LC Dordrecht

tel.
078-6450140
fax
078-6177046
email
dordrecht.dordtse-kil@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Drachten-De haven
Het Anker 1-01
9206 AL Drachten

tel.
0512-545862
fax
0512-545594
email
drachten@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Ede
Lorentzstraat 2-1
6716 AD Ede

tel.
0318-636680
fax
0318-634479
email
ede@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Eindhoven-De Hurk
Hurksestraat 42-02
5652 AL Eindhoven

tel.
040-2910706
fax
040-2910403
email
eindhoven@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Enschede-Haven
Twekkeler Es 2
7547 SM Enschede

tel.
053-4304910
fax
053-4837039
email
enschede@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

's-Gravenhage-Forepark
Moezel 9-11
2491 CV 's-Gravenhage

tel.
070-3204020
fax
070-3179204
email
denhaag.forepark@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Groningen
Kielerbocht 17b
9723 JA Groningen

tel.
050-3026360
email
groningen@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Heerhugowaard
Gallileistraat 17
1704 SE Heerhugowaard

tel.
072-5716592
fax
072-5720365
email
heerhugowaard@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Helmond-Hoogeind XL shop
Lagedijk 9
5705 BX Helmond

tel.
0492-350340
fax
0492-529968
email
helmond.hoogeind@wiurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

's-Hertogenbosch-De Brand
Sterrenbeeld 35
5215 MK 's-Hertogenbosch

tel.
073-6291499
fax
073-6291999
email
denbosch@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


's-Hertogenbosch-De Rietvelden
Rietveldenweg 54
5222 AS 's-Hertogenbosch

tel.
073-6222592
fax
073-6241208
email
shopdb@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Hilversum
2e Loswal 1a
1216 BC Hilversum

tel.
035-5337111
fax
-
email
hilversum@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Hoogeveen-De Wieken
Dr. Anton Philipsstraat 21
7903 AL Hoogeveen

tel.
0528-355056
fax
0528-230084
email
hoogeveen.de-wieken@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Meppel-Blankenstein
Blankenstein 200b
7943 PG Meppel

tel.
0522-241550
fax
0522-241461
email
meppel@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Nijmegen-Bijsterhuizen
Bijsterhuizen 1106
6546 AS Nijmegen

tel.
024-3451354
fax
024-3450161
email
nijmegen@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Nijverdal-'t Lochter
Nicolaus Ottostraat 11-01
7442 DV Nijverdal

tel.
0548-613274
fax
0548-624626
email
nijverdal.t-lochter@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Oss
Gasstraat Oost 11L
5349 AH Oss

tel.
0412-486059
fax
0412-480933
email
oss@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Tilburg
Jules Verneweg 11
5015 BD Tilburg

tel.
013-5902080
fax
-
email
tilburg@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Roosendaal-Borchwerf II
Argon 5
4751 XC Oud Gastel

tel.
0165-511759
fax
0165-511758
email
roosendaal.borchwerf@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Rotterdam-Spaanse Polder
Schuttevaerweg 7
3044 BA Rotterdam

tel.
010-2457310
fax
010-2457314
email
rotterdam@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Utrecht-Overvecht
Mississippidreef 89C
3565 CE Utrecht

tel.
030-2614815
fax
030-2611704
email
utrecht@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Waalwijk-Haven
Altenaweg 2
5145 PC Waalwijk

tel.
0416-347873
fax
0416-347587
email
waalwijk@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Zwolle-Marslanden
Nikolaus Ottostraat 3C
8013 NG Zwolle

tel.
038-4608967
fax
038-4608725
email
zwolle@wurth.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

leveringsprogramma

  • accumachines
  • ankers en pluggen
  • arbeidsveiligheid
  • automotive-onderdelen
  • persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM)
  • bevestigingsmaterialen
  • bevestigingsmiddelen
  • bootbenodigdheden
  • bouwproducten
  • brandbeveiliging
  • DIN- en normdelen
  • directbevestiging (geschoten montage)
  • elektrische installatie
  • elektrisch gereedschap
  • handgereedschap
  • handsolderen, solderen en lassen
  • landbouwproducten
  • lijmen en kitten
  • machines (accu- , pneumatisch en elektrisch)
  • materiaalbewerking
  • meetgereedschap
  • meubelbeslag
  • ORSY-systemen
  • pneumatisch gereedschap
  • sanitair, verwarming, klimaatinstallatie
  • slangen, koppelingen, slangklemmen
  • technisch rubber en constructiekunststof
  • technische chemicaliën
  • verkeersveiligheid en borden
  • voertuiginrichting en accessoires
  • werkkleding
  • werkplaatsuitrusting