Bus Industrial Tools


Bohemenstraat 17
8028 SB ZWOLLE

Klik hier voor de routebeschrijving

tel:088-3831000
email:info@bus.nl
web:http://www.bus.nl

Leveringsvoorwaarden



Contactpersoon

Manager Operations
Dhr. Erik Gies


  • Omschrijving
  • Bus is totaalleverancier van gereedschappen, machines, materialen en kleding voor het productieproces.
  • verhuur van machines en gereedschappen
  • magazijnbeheer, onderhoud machines (kalibratie, certificatie)
  • magazijnoplossingen
  • onderhoud, keuringen, instructie, reparatie en certificering

A

  • AIR LIQUIDE WELDING
  • Altrex
  • Atlas-copco
  • AVESTA

B

  • BAHCO
  • Bata Industrials
  • binzel
  • Brennenstuhl
  • Bug-O

C

  • CBC
  • CEPRO
  • Clark
  • Clean Space
  • CLOOS
  • Cosen Saws
  • Creemers Compressoren
  • Creusen Tegnology
  • Cubitron

D

  • DeWalt
  • Dinse
  • DREUMEX
  • Duss

E

  • Emma veilheidschoenen
  • ENERPAC
  • Euroboor

F

  • FACOM
  • FEIN
  • FESTO
  • FLEXOVIT
  • Fluke
  • Format

G

  • GBC Industrial Tools
  • GEDORE
  • Gerima
  • GLOOR
  • Golden Bridge Welding Materials
  • Gühring

H

  • HARRIS
  • HAZET
  • HBS stiflasapparatuur
  • Hertel
  • HEUER
  • Hitachi
  • Huvema
  • Hydratight
  • HYPERTHERM

I

  • Ingersoll-Rand

K

  • Karcher
  • Kelfort
  • kemper
  • KEMPPI
  • Kjellberg
  • KOBELCO
  • KOIKE
  • KW-tools

L

  • Laserline
  • Linde gas
  • Little Jumbo
  • LOCTITE
  • LORCH

M

  • Magprotect
  • Magswitch magneten
  • MAKITA
  • Meta clip
  • Meta stelling
  • METABO
  • Milwaukee
  • MITUTOYO
  • MOSA
  • Motip
  • MPS
  • MTL Aluminium Welding Wire

N

  • NEDERMAN
  • Nilfisk
  • NITTO
  • NORGREN
  • Nova veiligheidschoenen
  • NSSM
  • NST

O

  • OERLIKON
  • Optrel
  • OXXA

P

  • pferd
  • Phantom

R

  • Rami Yokota
  • REMA
  • REMS
  • Rex
  • RIDGID
  • Rust-oleum

S

  • SKF
  • Speedglas
  • STANLEY
  • Stihl
  • Swift-cut

T

  • Tegera
  • Thomas
  • TYROLIT

U

  • Unika

V

  • Voestalpine Böhler Welding

W

  • Walzer
  • WD-40
  • welding alloys
  • WERA
  • Wiha
  • Wisent

Almere
Vlotbrugweg 1
1332 AE Almere

tel.
036-5490234
email
almere@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Deventer
Lübeckstraat 10
7418 EC Deventer

tel.
0570-634833
email
deventer@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Emmen
Phileas Foggstraat 155
7825 AW Emmen

tel.
0591-377470
email
emmen@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Groningen
Koldingweg 26
9723 HK Groningen

tel.
050-5413800
email
groningen@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Marknesse
Ds. Bleekerstraat 4
8316 CV Marknesse

tel.
0527-201341
email
marknesse@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Rotterdam
Beurtschipperstraat 100
3194 DK Hoogvliet - Rotterdam

tel.
010-4382272
email
rotterdam@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Sneek
Smidsstraat 11
8601 WB Sneek

tel.
0515-422255
email
sneek@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Tiel
Stephensonstraat 6
4004 JA Tiel

tel.
0318-569696
email
tiel@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Veenendaal
De Smalle Zijde 36
3903 LP Veenendaal

tel.
0318-569696
email
veenendaal@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Velsen-Noord
Rooswijkweg 200
1951 MD Velsen-Noord

tel.
0251-262900
email
velsen-noord@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Zwolle
Ossenkamp 4
8024 AE Zwolle

tel.
038-4542244
email
zwolle@bus.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

leveringsprogramma