Rexel


Pesetastraat 14
2991 XT BARENDRECHT

Klik hier voor de routebeschrijving

tel:088-5007900
fax:088-5005577
email:info@rexel.nl
web:https://www.rexel.nl/nln/



Contactpersonen

Technical Support

Verkoop


  • Omschrijving
  • Leverancier van electrotechnische- en installatiematerialen, facilitair management en zonne-energie
  • Type bedrijf
  • Handelaar

  • 0-9
  • A
  • B
  • C
  • D
  • E
  • F
  • G
  • H
  • I
  • J
  • K
  • L
  • M
  • N
  • O
  • P
  • Q
  • R
  • S
  • T
  • U
  • V
  • W
  • X
  • Y
  • Z

Alkmaar
Edisonweg 1
1821 BN Alkmaar

tel.
088-5007430
email
alkmaar@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Almelo
Twentepoort Oost 53
7609 RG Almelo

tel.
088-5007220
email
almelo@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Amsterdam
Nieuwe Hemweg 38
1013 CX Amsterdam

tel.
088-8007300
email
amsterdam@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Amsterdam-Amstel
Joop Geesinkweg 301
1114 AB Amsterdam

tel.
088-5007340
email
amsterdam@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Breda
Van de Reijtstraat 41
4814 ME Breda

tel.
088-5007330
email
breda@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Den Bosch
Rietveldenweg 70
5222 AS Den Bosch

tel.
088-5007110
email
denbosch@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Capelle aan den IJssel (RISS)
Rivium Westlaan 42
2909 LD Capelle aan den IJssel

tel.
088-5007900
email
riss@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Capelle aan den IJssel
Rivium Westlaan 42
2909 LD Capelle aan den IJssel

tel.
088-5007270
email
capelle@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Doetinchem
Doetinchemseweg 63
7007 CB Doetinchem

tel.
088-5007230
email
doetinchem@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Eindhoven
Fijenhof 3
5652 AE Eindhoven

tel.
088-5007310
email
eindhoven@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Groningen
Kieler Bocht 9c
9723 JA Groningen

tel.
088-5007210
email
groningen@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Haarlem
Waarderweg 35
2031 BN Haarlem

tel.
088-5007400
email
haarlem@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Harderwijk
Nobelstraat 1
3846 CE Harderwijk

tel.
088-5007380
email
harderwijk@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Heerenveen
Apollo 1
8448 CL Heerenveen

tel.
088-5007240
email
heerenveen@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Kerkrade
Wiebachstraat 23
6466 NG Kerkrade

tel.
088-5007460
email
kerkrade@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Meppel
Blankenstein 180
7943 PE Meppel

tel.
088-5007200
email
meppel@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Nieuwegein
Ravenswade 5
3439 LD Nieuwegein

tel.
088-5007350
email
nieuwegein@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Nijmegen
Energieweg 60a
6541 CX Niijmegen

tel.
088-5007450
email
nijmegen@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Rijswijk
Treubstraat 5
2288 EG Rijswijk

tel.
088-5007250
email
rijswijk@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Venlo
De Gruisdonk 10
5928 RT Venlo

tel.
088-5007480
email
venlo@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving


Zoetermeer (centrale diensten)
Bleiswijkseweg 35
2712 PB Zoetermeer

tel.
088-5007000
email
info@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

Zwolle
Katwolderweg 19
8041 AC Zwolle

tel.
088-5007890
email
zwolle@rexel.nl
Klik hier voor de routebeschrijving

leveringsprogramma

  • Electrotechnische- en installatiematerialen
  • Kabels
  • Zonnepanelen
  • Laadpalen